Some relations and groups of birational transforms on a general elliptic plane curve [I.]
Časopis pro pěstování matematiky a fysiky (1924)
- Volume: 053, Issue: 1-2, page 136-144
- ISSN: 1802-114X
Access Full Article
topHow to cite
topMachytka, Bohumil. "Některé vztahy a grupy biracionálních transformací na obecné rovinné křivce rodu 1 [I.]." Časopis pro pěstování matematiky a fysiky 053.1-2 (1924): 136-144. <http://eudml.org/doc/20198>.
@article{Machytka1924,
author = {Machytka, Bohumil},
journal = {Časopis pro pěstování matematiky a fysiky},
language = {cze},
number = {1-2},
pages = {136-144},
publisher = {Jednota československých matematiků a fysiků Union of Czechoslovak Mathematicians and Physicists},
title = {Některé vztahy a grupy biracionálních transformací na obecné rovinné křivce rodu 1 [I.]},
url = {http://eudml.org/doc/20198},
volume = {053},
year = {1924},
}
TY - JOUR
AU - Machytka, Bohumil
TI - Některé vztahy a grupy biracionálních transformací na obecné rovinné křivce rodu 1 [I.]
JO - Časopis pro pěstování matematiky a fysiky
PY - 1924
PB - Jednota československých matematiků a fysiků Union of Czechoslovak Mathematicians and Physicists
VL - 053
IS - 1-2
SP - 136
EP - 144
LA - cze
UR - http://eudml.org/doc/20198
ER -
NotesEmbed ?
topTo embed these notes on your page include the following JavaScript code on your page where you want the notes to appear.