Biorthogonal systems and limiting methods

Jiří Vaníček

Časopis pro pěstování matematiky (1962)

  • Volume: 087, Issue: 1, page 17-21
  • ISSN: 0528-2195

How to cite

top

Vaníček, Jiří. "Biortogonální systémy a limitovací metody." Časopis pro pěstování matematiky 087.1 (1962): 17-21. <http://eudml.org/doc/20776>.

@article{Vaníček1962,
author = {Vaníček, Jiří},
journal = {Časopis pro pěstování matematiky},
keywords = {functional analysis},
language = {cze},
number = {1},
pages = {17-21},
publisher = {Mathematical Institute of the Czechoslovak Academy of Sciences},
title = {Biortogonální systémy a limitovací metody},
url = {http://eudml.org/doc/20776},
volume = {087},
year = {1962},
}

TY - JOUR
AU - Vaníček, Jiří
TI - Biortogonální systémy a limitovací metody
JO - Časopis pro pěstování matematiky
PY - 1962
PB - Mathematical Institute of the Czechoslovak Academy of Sciences
VL - 087
IS - 1
SP - 17
EP - 21
LA - cze
KW - functional analysis
UR - http://eudml.org/doc/20776
ER -

NotesEmbed ?

top

You must be logged in to post comments.