O module ciągłości szeregu sprzężonego z szeregiem Fouriera
Prace Matematyczno-Fizyczne (1923-1924)
- Volume: 33, Issue: 1, page 125-132
Access Full Article
topHow to cite
topZygmund, A.. "O module ciągłości szeregu sprzężonego z szeregiem Fouriera." Prace Matematyczno-Fizyczne 33.1 (1923-1924): 125-132. <http://eudml.org/doc/215439>.
@article{Zygmund1923-1924,
author = {Zygmund, A.},
journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
language = {pol},
number = {1},
pages = {125-132},
title = {O module ciągłości szeregu sprzężonego z szeregiem Fouriera},
url = {http://eudml.org/doc/215439},
volume = {33},
year = {1923-1924},
}
TY - JOUR
AU - Zygmund, A.
TI - O module ciągłości szeregu sprzężonego z szeregiem Fouriera
JO - Prace Matematyczno-Fizyczne
PY - 1923-1924
VL - 33
IS - 1
SP - 125
EP - 132
LA - pol
UR - http://eudml.org/doc/215439
ER -
NotesEmbed ?
topTo embed these notes on your page include the following JavaScript code on your page where you want the notes to appear.