On the set of planes which interesct two or three spheres
Časopis pro pěstování matematiky a fysiky (1926)
- Volume: 055, Issue: 2, page 153-159
- ISSN: 1802-114X
Access Full Article
topHow to cite
topHostinský, Bohuslav. "O množství rovin, které protínají dvě nebo tři kulové plochy." Časopis pro pěstování matematiky a fysiky 055.2 (1926): 153-159. <http://eudml.org/doc/24681>.
@article{Hostinský1926,
author = {Hostinský, Bohuslav},
journal = {Časopis pro pěstování matematiky a fysiky},
language = {cze},
number = {2},
pages = {153-159},
publisher = {Jednota československých matematiků a fysiků Union of Czechoslovak Mathematicians and Physicists},
title = {O množství rovin, které protínají dvě nebo tři kulové plochy},
url = {http://eudml.org/doc/24681},
volume = {055},
year = {1926},
}
TY - JOUR
AU - Hostinský, Bohuslav
TI - O množství rovin, které protínají dvě nebo tři kulové plochy
JO - Časopis pro pěstování matematiky a fysiky
PY - 1926
PB - Jednota československých matematiků a fysiků Union of Czechoslovak Mathematicians and Physicists
VL - 055
IS - 2
SP - 153
EP - 159
LA - cze
UR - http://eudml.org/doc/24681
ER -
NotesEmbed ?
topTo embed these notes on your page include the following JavaScript code on your page where you want the notes to appear.