O wyznacznikach częściowo przetworzonych
Wiadomości Matematyczne (1904)
- Volume: 8, Issue: 4-5-6, page 177-190
Access Full Article
topHow to cite
top"O wyznacznikach częściowo przetworzonych." Wiadomości Matematyczne 8.4-5-6 (1904): 177-190. <http://eudml.org/doc/276491>.
@article{Unknown1904,
journal = {Wiadomości Matematyczne},
language = {pol},
number = {4-5-6},
pages = {177-190},
title = {O wyznacznikach częściowo przetworzonych},
url = {http://eudml.org/doc/276491},
volume = {8},
year = {1904},
}
TY - JOUR
TI - O wyznacznikach częściowo przetworzonych
JO - Wiadomości Matematyczne
PY - 1904
VL - 8
IS - 4-5-6
SP - 177
EP - 190
LA - pol
UR - http://eudml.org/doc/276491
ER -
NotesEmbed ?
topTo embed these notes on your page include the following JavaScript code on your page where you want the notes to appear.