O powierzchniach równych nachyleń w przestrzeni czterowymiarowej w zastosowaniu do teoryi krzywych płaskich
Wiadomości Matematyczne (1906)
- Volume: 10, Issue: 4-5-6, page 129-167
Access Full Article
topHow to cite
top"O powierzchniach równych nachyleń w przestrzeni czterowymiarowej w zastosowaniu do teoryi krzywych płaskich." Wiadomości Matematyczne 10.4-5-6 (1906): 129-167. <http://eudml.org/doc/286944>.
@article{Unknown1906,
journal = {Wiadomości Matematyczne},
language = {pol},
number = {4-5-6},
pages = {129-167},
title = {O powierzchniach równych nachyleń w przestrzeni czterowymiarowej w zastosowaniu do teoryi krzywych płaskich},
url = {http://eudml.org/doc/286944},
volume = {10},
year = {1906},
}
TY - JOUR
TI - O powierzchniach równych nachyleń w przestrzeni czterowymiarowej w zastosowaniu do teoryi krzywych płaskich
JO - Wiadomości Matematyczne
PY - 1906
VL - 10
IS - 4-5-6
SP - 129
EP - 167
LA - pol
UR - http://eudml.org/doc/286944
ER -
NotesEmbed ?
topTo embed these notes on your page include the following JavaScript code on your page where you want the notes to appear.