Całka Riemanna dla funkcji o wartościach w przestrzeniach metrycznych
Acta Universitatis Lodziensis. Folia Mathematica (2015-12-07T12:06:45Z)
- Volume: vol. 03
Access Full Article
topHow to cite
topJaniec, Eugeniusz. "Całka Riemanna dla funkcji o wartościach w przestrzeniach metrycznych." Acta Universitatis Lodziensis. Folia Mathematica vol. 03 (2015-12-07T12:06:45Z): null. <http://eudml.org/doc/290248>.
@article{Janiec2015-12-07T12:06:45Z,
author = {Janiec, Eugeniusz},
journal = {Acta Universitatis Lodziensis. Folia Mathematica},
pages = {null},
title = {Całka Riemanna dla funkcji o wartościach w przestrzeniach metrycznych},
url = {http://eudml.org/doc/290248},
volume = {vol. 03},
year = {2015-12-07T12:06:45Z},
}
TY - JOUR
AU - Janiec, Eugeniusz
TI - Całka Riemanna dla funkcji o wartościach w przestrzeniach metrycznych
JO - Acta Universitatis Lodziensis. Folia Mathematica
PY - 2015-12-07T12:06:45Z
VL - vol. 03
SP - null
UR - http://eudml.org/doc/290248
ER -
NotesEmbed ?
topTo embed these notes on your page include the following JavaScript code on your page where you want the notes to appear.