XLVIII Konkurs na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki

Krzysztof J. Szajowski

Mathematica Applicanda (2014)

 • Volume: 42, Issue: 2
 • ISSN: 1730-2668

Abstract

top
XLVIII Konkursna najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki Konkurs organizowany jest przez Oddział Wrocławski PTM w celu propagowania wśród studentów problematyki teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki oraz promocji młodych matematyków uzyskujących oryginalne wyniki teoretyczne czy też rezultaty znajdujące zastosowania w innych dziedzinach nauki lub gospodarki. Prace zgłaszane na Konkurs są oceniane przez jury konkursu zgodnie z regulaminem konkursu dostępnym na stronie internetowej Oddziału Wrocławskiego PTM oraz PTM. Przewodniczącym jury tej edycji konkursu jest prof. Tadeusz Inglot. Procedura zgłaszania prac na konkurs jest zawarta w regulaminie, który stanowi, iż prace konkursowe należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres przewodniczącego jury Tadeusz.Inglot[at]pwr.edu.pl oraz na adres konkurs.ptm@math.uni.wroc.pl . Wymagane regulaminem dokumenty należy przesyłać na adres:  Oddział Wrocławski  Polskiego Towarzystwa Matematycznego  Konkurs na Najlepszą Pracę Studencką TPiZM  Plac Grunwaldzki 2/4  50-348 Wrocław Termin składania prac na XLVIII konkurs mija 30 września 2014.

How to cite

top

Krzysztof J. Szajowski. "XLVIII Konkurs na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki." Mathematica Applicanda 42.2 (2014): null. <http://eudml.org/doc/292824>.

@article{KrzysztofJ2014,
abstract = {XLVIII Konkursna najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki Konkurs organizowany jest przez Oddział Wrocławski PTM w celu propagowania wśród studentów problematyki teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki oraz promocji młodych matematyków uzyskujących oryginalne wyniki teoretyczne czy też rezultaty znajdujące zastosowania w innych dziedzinach nauki lub gospodarki. Prace zgłaszane na Konkurs są oceniane przez jury konkursu zgodnie z regulaminem konkursu dostępnym na stronie internetowej Oddziału Wrocławskiego PTM oraz PTM. Przewodniczącym jury tej edycji konkursu jest prof. Tadeusz Inglot. Procedura zgłaszania prac na konkurs jest zawarta w regulaminie, który stanowi, iż prace konkursowe należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres przewodniczącego jury Tadeusz.Inglot[at]pwr.edu.pl oraz na adres konkurs.ptm@math.uni.wroc.pl . Wymagane regulaminem dokumenty należy przesyłać na adres:  Oddział Wrocławski  Polskiego Towarzystwa Matematycznego  Konkurs na Najlepszą Pracę Studencką TPiZM  Plac Grunwaldzki 2/4  50-348 Wrocław Termin składania prac na XLVIII konkurs mija 30 września 2014.},
author = {Krzysztof J. Szajowski},
journal = {Mathematica Applicanda},
keywords = {applied mathematics, probability theory},
language = {eng},
number = {2},
pages = {null},
title = {XLVIII Konkurs na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki},
url = {http://eudml.org/doc/292824},
volume = {42},
year = {2014},
}

TY - JOUR
AU - Krzysztof J. Szajowski
TI - XLVIII Konkurs na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki
JO - Mathematica Applicanda
PY - 2014
VL - 42
IS - 2
SP - null
AB - XLVIII Konkursna najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki Konkurs organizowany jest przez Oddział Wrocławski PTM w celu propagowania wśród studentów problematyki teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki oraz promocji młodych matematyków uzyskujących oryginalne wyniki teoretyczne czy też rezultaty znajdujące zastosowania w innych dziedzinach nauki lub gospodarki. Prace zgłaszane na Konkurs są oceniane przez jury konkursu zgodnie z regulaminem konkursu dostępnym na stronie internetowej Oddziału Wrocławskiego PTM oraz PTM. Przewodniczącym jury tej edycji konkursu jest prof. Tadeusz Inglot. Procedura zgłaszania prac na konkurs jest zawarta w regulaminie, który stanowi, iż prace konkursowe należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres przewodniczącego jury Tadeusz.Inglot[at]pwr.edu.pl oraz na adres konkurs.ptm@math.uni.wroc.pl . Wymagane regulaminem dokumenty należy przesyłać na adres:  Oddział Wrocławski  Polskiego Towarzystwa Matematycznego  Konkurs na Najlepszą Pracę Studencką TPiZM  Plac Grunwaldzki 2/4  50-348 Wrocław Termin składania prac na XLVIII konkurs mija 30 września 2014.
LA - eng
KW - applied mathematics, probability theory
UR - http://eudml.org/doc/292824
ER -

NotesEmbed ?

top

You must be logged in to post comments.

To embed these notes on your page include the following JavaScript code on your page where you want the notes to appear.

Only the controls for the widget will be shown in your chosen language. Notes will be shown in their authored language.

Tells the widget how many notes to show per page. You can cycle through additional notes using the next and previous controls.

  
        

Note: Best practice suggests putting the JavaScript code just before the closing </body> tag.