K problému jednoznačnosti integrálov systému lineárnych diferenciálnych rovníc

Marko Švec

Matematicko-fyzikálny sborník (1952)

  • Volume: 02, Issue: 1-2, page 3-22
  • ISSN: 0139-9918

How to cite

top

Švec, Marko. "K problému jednoznačnosti integrálov systému lineárnych diferenciálnych rovníc." Matematicko-fyzikálny sborník 02.1-2 (1952): 3-22. <http://eudml.org/doc/29462>.

@article{Švec1952,
author = {Švec, Marko},
journal = {Matematicko-fyzikálny sborník},
keywords = {ordinary differential equations},
language = {slo},
number = {1-2},
pages = {3-22},
publisher = {Mathematical Institute of the Slovak Academy of Sciences},
title = {K problému jednoznačnosti integrálov systému lineárnych diferenciálnych rovníc},
url = {http://eudml.org/doc/29462},
volume = {02},
year = {1952},
}

TY - JOUR
AU - Švec, Marko
TI - K problému jednoznačnosti integrálov systému lineárnych diferenciálnych rovníc
JO - Matematicko-fyzikálny sborník
PY - 1952
PB - Mathematical Institute of the Slovak Academy of Sciences
VL - 02
IS - 1-2
SP - 3
EP - 22
LA - slo
KW - ordinary differential equations
UR - http://eudml.org/doc/29462
ER -

NotesEmbed ?

top

You must be logged in to post comments.