Diskontinuity na charakteristikách a rezonančných krivkách oscilačných okruhov s cievkou so železným jadrom
Matematicko-fyzikálny sborník (1951)
- Volume: 01, Issue: 1, page 31-44
- ISSN: 0139-9918
Access Full Article
topHow to cite
topHajko, Vladimír. "Diskontinuity na charakteristikách a rezonančných krivkách oscilačných okruhov s cievkou so železným jadrom." Matematicko-fyzikálny sborník 01.1 (1951): 31-44. <http://eudml.org/doc/29954>.
@article{Hajko1951,
author = {Hajko, Vladimír},
journal = {Matematicko-fyzikálny sborník},
language = {slo},
number = {1},
pages = {31-44},
publisher = {Mathematical Institute of the Slovak Academy of Sciences},
title = {Diskontinuity na charakteristikách a rezonančných krivkách oscilačných okruhov s cievkou so železným jadrom},
url = {http://eudml.org/doc/29954},
volume = {01},
year = {1951},
}
TY - JOUR
AU - Hajko, Vladimír
TI - Diskontinuity na charakteristikách a rezonančných krivkách oscilačných okruhov s cievkou so železným jadrom
JO - Matematicko-fyzikálny sborník
PY - 1951
PB - Mathematical Institute of the Slovak Academy of Sciences
VL - 01
IS - 1
SP - 31
EP - 44
LA - slo
UR - http://eudml.org/doc/29954
ER -
References
top- Casper, Hubmann, Zenneck, [unknown], Jahrb. d. drahtlos. Telegr., 63-77, 1924. (1924)
- Kalantarov, Nejman, Teoretič. osnovy elektrotechniki, II, 254-264, Moskva- Leningrad 1948. (1948)
- Lehr, Schwingungstechnik, II, 336-367, Berlin 1934. (1934)
- Martiensen, [unknown], Physikalische Zeitschrift 11, 448-460, 1910. (1910)
- Rouelle, [unknown], Revue gén. de Vélectrieité, 1934. (1934)
- Schunck a Zenneck, [unknown], Jahrb. der drahtlos. Telegr. u. Teleph. 19, 170-194, 1922. (194,)
NotesEmbed ?
topTo embed these notes on your page include the following JavaScript code on your page where you want the notes to appear.