O pojme inverznej analytickej funkcie
Matematicko-fyzikálny časopis (1963)
- Volume: 13, Issue: 3, page 177-192
- ISSN: 0139-9918
Access Full Article
topHow to cite
topReferences
top- Saks S.. Zygmund A., Analytic Functions, Warszawa - Wroclaw 1952. (1952) MR0055432
- Šeda V., Transformácia integrálov obyčajných lineárnych diferenciálnych rovníc druhého rádu v komplexnom obore, Acta F. R. N. Univ. Comen. Mathem., 11-5-6 (1957), 229-254. (1957) MR0102629
- Голузин Т. М., Геометрическая теория функций комплексного переменного, Mocквa, Ленинград 1952. (1952) Zbl1145.11324